Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Konsultacja mindfulness

  140,00  55 minut
  Julia Kowalska

  Studentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Collegium Medicum UJ. Jej główny obszar działalności naukowej to zaburzenia psychosomatyczne, psychologia zdrowia i wykorzystanie technik mindfulness w psychoterapii. Na co dzień współtworzy „Zdrowie zaczyna się w głowie” i aktywnie walczy ze stygmatyzacją osób cierpiących na choroby psychiczne. Prowadzi szkolenia z zakresu psychologii zdrowia i szeroko pojętego well-beingu, również w języku angielskim. Finalistka konkursu „Droga na Harvard” za swoją pracę na temat zastosowań psychoneuroimmunologii w koordynowanej opiece zdrowotnej. Certyfikowana przez Earl E. Bakken Center for Spirituality&Healing na University of Minnesota w dziedzinie „Integracyjne techniki leczenia z wykorzystaniem mindfulness w pracy z pacjentem”. Hasła, którymi kieruje się w codziennej pracy to: EBM (medycyna oparta na faktach naukowych) i patient-centered care (indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta). Jej główną misją jest zmiana systemu ochrony zdrowia na taki, który uznaje, że połączenie psychoterapii i tradycyjnych procedur medycznych jest jedyną właściwą metodą leczenia zaburzeń somatycznych.

  Spotkania odbywają się przez internet z wykorzystaniem platformy Google Meet. Zadbaj o połączenie z internetem.

  Rezerwacja
 • Konsultacja psychoonkologiczna

  150,00  55 minut
  Aleksandra Dryzner

  Psycholog kliniczny, psychoonkolog oraz socjolog. Przed chorobą zawodowo związana z badaniami rynku w duchu etnografii i wykorzystaniem niestandardowych metodologii jakościowych. Doświadczenie choroby nowotworowej w wieku 32 lat i agresywne leczenie spowodowało wyznaczenie nowych celów w życiu i chęć pomocy osobom chorym onkologicznie.
  W pracy z pacjentami łączy wiedzę teoretyczną zdobytą na podyplomowych studiach z zakresu psychoonkologii z własnymi doświadczeniami z okresu leczenia. Z empatią i wyczuciem oswaja pacjentów z diagnozą, a także pomaga odnaleźć się w natłoku nowych pojęć, informacji i trudnych emocji.
  Założyła grupę facebookową dla młodych kobiet, które pragną urodzić dziecko pomimo zachorowania na nowotwór. Chętnie wspiera wszelkie inicjatywy związane z profilaktyką raka piersi. Jej „oryginalny” sposób chorowania (noszenie różowej peruki), energia i optymistyczne nastawienie do procesu leczenia zostało opisane w książce Agnieszki Witkowicz – Matolicz „Niezwykłe dziewczyny. Rak nie odebrał im marzeń”. Prywatnie żona, matka 6 letniej Maliny, oraz 8 miesięcznego Stefana, urodzonego już po przebytej chorobie nowotworowej.

  Spotkania odbywają się przez internet z wykorzystaniem platformy Google Meet. Zadbaj o połączenie z internetem.

  Rezerwacja
 • Konsultacja psychoonkologiczna, psychoterapia

  250,00  55 minut
  Adrianna Sobol

  Psychoonkolog i wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Zakładzie Profilaktyki Onkologicznej. Pracuje w Szpitalu Onkologicznym LuxMed Onkologia w Warszawie. Jest członkiem Zarządu Fundacji OnkoCafe – Razem Lepiej, psychoterapeutką i założycielką Centrum Wsparcia Psychologicznego Ineo. Stworzyła platformę szkoleniową online Zdrowie zaczyna się w głowie. Autorka licznych publikacji z dziedziny psychoonkologii i psychologii zdrowia. Współautorka książki “Oswoić raka. Inspirujące historie i przewodnik po emocjach”(Znak,2020). Występuje jako ekspertka w programach telewizyjnych, współtworzy akcje i kampanie społeczne. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty z zakresu psychologii i rozwoju osobistego.

  Spotkania odbywają się przez internet z wykorzystaniem platformy Google Meet. Zadbaj o połączenie z internetem.

  Rezerwacja
PLATFORMA SZKOLENIOWA