Specjalistyczne Programy Szkoleniowe z Zakresu Psychoonkologii

Chcesz poszerzyć swoje umiejętności z zakresu psychoonkologii?

Na co dzień w pracy zawodowej masz kontakt z pacjentami onkologicznymi, ale posiadasz już podstawowe umiejętności? Jeśli chciałbyś poznać zaawansowane narzędzia pracy z pacjentem oparte na klinicznych przypadkach, dowiedz się więcej o przygotowanych szkoleniach!

Celem szkoleń jest przedstawienie w możliwie najszerszy sposób aktualnej wiedzy naukowej z obszaru psychoonkologii. Przedstawimy praktyczne działania przydatne w codziennej pracy z pacjentami onkologicznymi na każdym etapie choroby oraz ich bliskimi. Podczas szkolenia omówimy różne postawy i reakcje psychiczne związane z podejrzeniem choroby, potwierdzeniem diagnozy, jej wznową, leczeniem paliatywnym, żałobą oraz powrotem do życia sprzed diagnozy.

Zapoznasz się z metodami samoobserwacji oraz sposobami radzenia sobie z silnymi emocjami wywołanymi przez stały lub częsty kontakt z osobami ciężko chorymi. Dzięki temu lepiej przygotujesz się do radzenia sobie z własnymi emocjami oraz skuteczniej wspierać swoich pacjentów.

Nasze szkolenia

Forma szkoleń

  • Szkolenie online na platformie ZOOM.
  • Kursant po wykupieniu szkolenia, otrzymuje na maila link do szkolenia.
  • Zaliczenie szkolenia odbywa się na podstawie aktywnego udziału w dwóch dniach szkoleniowych w pełnym wymiarze godzin dydaktycznych.

Potwierdzenie uczestnictwa

Imienny certyfikat ukończenia szkolenia, wysyłany drogą elektroniczną i listowną na wskazany adres

Adrianna Sobol

Prowadząca szkolenie stopień I, II, III

Psychoonkolog i wykładowca w Zakładzie Profilaktyki Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Szpitalu Onkologicznym LuxMed Onkologia w Warszawie. Współautorka książki "Oswoić raka. Inspirujące historie i przewodnik po emocjach" (Znak,2020). Autorka licznych publikacji z dziedziny psychoonkologii i psychologii zdrowia.

Występuje jako ekspertka w programach telewizyjnych, współtworzy akcje i kampanie społeczne, prowadzi liczne szkolenia i warsztaty z zakresu psychologii i rozwoju osobistego. Stworzyła dwie platformy informacyjno-szkoleniowe online zdrowiezaczynasiewglowie.pl oraz wtrosceochoregopracownika.pl.

Małgorzata Bajko

Prowadząca szkolenie stopień III

Psychoterapeuta i psychotraumatolog, certyfikowany terapeuta EMDR I i II stopnia, w trakcie szkolenia seksuologicznego. Specjalizuje się w terapii indywidualnej dorosłych w kryzysie, po traumie, z zaburzeniami lękowymi i depresją. Praktykuje od 2012 roku, w tym terapię traumy metodą EMDR, zgodnie z certyfikatem EMDR Europe Basic Training rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii EMDR.

Współautorka książek: „(Nie)grzeczni?”, „(Nie)grzeczni? Rodzinne nieporozumienia” i „Mamo, co by było gdyby, jak rozmawiać z dziećmi na trudne tematy”. Publikuje prace z psychologii, występuje w mediach jako ekspertka, prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu żałoby, traumy i wsparcia dzieci w kryzysie.

Jeśli masz pytania, napisz!

biuro@zzwg.pl